Valašský Týden Fotbalu 2018...!

31.08.2018

Valašský Týden Fotbalu 2018 je zde. 

Od soboty 1.9. 2018 do soboty 8.9. 2018 se ve sportovním areálu SK Zašová 1926 uskuteční největší sportovní mládežnická akce letošního roku s názvem Valašský Týden Fotbalu, jehož programem budou dva velké víkendové mezinárodní fotbalové turnaje mládeže, na kterých se opět představí špičková mládežnická mužstva z celé ČR a Slovenska, mezi nimiž nechybí ani obě pražská "S" - AC Sparta Praha a SK Slavia Praha a v týdnu pak proběhnou náborové tréninkové jednotky s kluby SK Sigma Olomouc a SK Slavia Praha včetně samostatného náborového tréninku Valašské Fotbalové Akademie.

Pořadatelem této akce je Valašská Fotbalová Akademie Zašová při SK Zašová 1926 ve spolupráci s obcí Zašová a první mezinárodní turnaj pro ročníky 2007 a mladší s názvem ROBE MFTM Zašová 2018, kterého se zúčastní celkem 24 TOP mládežnických mužstev z ČR a Slovenska (rakouské a polské kluby se nakonec těsně před turnajem odhlásily) je zároveň součástí letošních Zašovských slavností a Love Food Festivalu.

Celý Valašský Fotbalový týden pak uzavře druhý mezinárodní turnaj pro ročníky 2010 a mladší s názvem ROBE MFTM-X GAMES ZAŠOVÁ 2018, kterého se zúčastní celkem 36 TOP mládežnických mužstev z ČR a Slovenska včetně zástupců regionu.

Srdečně zveme všechny nejen zašovské příznivce sportu a fotbalu zvlášť na tuto mimořádnou sportovní akci.